Urząd Gminy Drawsko

biuletyn informacji publicznej

64-733 Drawsko, ul. Powstańców Wlkp. 121

www.bip.gov.pl
A A A Wielkość tekstu

Działania związane z Planem gospodarki niskoemiysjnej


Szanowni Państwo,

 

Przeprowadzamy obecnie na terenie Gminy Drawsko badanie w zakresie zużycia energii oraz emisji gazów cieplarnianych  w ramach opracowywania Planu gospodarki niskoemisyjnej. W badaniu biorą udział mieszkańcy i przedsiębiorcy z terenu gminy. Badanie jest ogromnie ważne, ponieważ jego wyniki posłużą do poprawy stanu środowiska w gminie oraz opracowania planów redukcji emisji gazów cieplarnianych do atmosfery i podniesienia efektywności energetycznej budynków prywatnych. Ankieta jest w pełni anonimowa.

Wyniki badania będą prezentowane jedynie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych. Wyniki badania indywidualnego nie będą nigdzie pokazane.

Bardzo zależy nam na Państwa udziale w badaniu. Prosimy o szczere odpowiedzi.

Przygotowany dokument pozwoli gminie, ale również mieszkańcom i przedsiębiorcom z terenu gminy, wnioskować w nowej unijnej perspektywie finansowej o środki przeznaczone na termomodernizację budynków, modernizację oświetlenia, czy też rozwój odnawialnych źródeł energii (np. w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020).

 

- ankieta dla mieszkańców

https://docs.google.com/forms/d/1ptn8_IPanjFcI1U597XB9-jMi7FFmyYdigX8nn11dtE/viewform?edit_requested=true

 

- ankieta dla przedsiębiorców

 

https://docs.google.com/forms/d/1EdODZhMFLnHdmjTcZRoRaQbcxZPtc1fcWKhvcWvLMAw/viewform?edit_requested=trueWyświetleń strony: 1025
Data wytworzenia: 11-08-2015, 12:57:58 przez Administrator
Opublikowano: 11-08-2015, 12:58:55 przez Administrator

Drukuj | Powiadom znajomego