Stanowiska pracy


 

PARTER

nr tel.

stanowisko

wew.

pracownik

tel. kom.

nr biura

e-mail

(67)
2644284

Kierownik Referatu Organizacyjnego

130

Marek Sylwia

693 223 721 służb

7

promocja@gminadrawsko.pl

(67)
2644284

Referent ds. organizacji materiałów reklamowych, promocyjnych

133

Ociepa Daniel

530 407 794 pryw.

9

danielociepa@poczta.onet.pl

 

Ośrodek Doradztwa Rolniczego

 

Surma Ewelina

797501680 służb.

w Sali Narad

ewelina.surma@wodr.poznan.pl

PIERWSZE PIĘTRO

(67)
2644285

Wójt Gminy Drawsko

101

Niezborała Bartosz

725 309 306 pryw.

10

wojt@gminadrawsko.pl

(67)
2644286

Sekretarz Gminy Drawsko

102

Fręś Anna

602 768 863 pryw.

sekretarz@gminadrawsko.pl

(67)
2569128

Inspektor ds. obsługi sekretariatu

100

Ciechanowicz Katarzyna

693 223 799 sł.

urzad@gminadrawsko.pl

(67) 2644236

Podinspektor ds. zadań obronnych, zarządzania kryzysowego, aktywizacji
i współpracy

132

Piątek Paweł

722 323 229 służb.

15

pawel.piatek@gminadrawsko.pl

(67)
2569063

Kierownik Referatu Nieruchomości

110

Drózd Mirosława

693 223 797  służb.

11

nieruchomosci@gminadrawsko.pl

(67)
2644287

Podinspektor ds. planowania przestrzennego

111

Spychalska Agata

wz. Wojtkowiak Stochaj Paulina

 

planowanie@gminadrawsko.pl

(67)
2644282

Skarbnik Gminy/Główna Księgowa

120

Zurman Anna

693 223 704  służb.

16

finanse@gminadrawsko.pl

(67)
2644296

Inspektor ds. rozliczeń, środków transportowych, opłat

127

Łopińska Paulina

 

 

13

paulina.lopinska@gminadrawsko.pl

(67)
2644295

Inspektor ds. pozyskiwania środków zewnętrznych

131

Matkowska Hanna

 

hanna.matkowska@gminadrawsko.pl

(67)
2644292

Inspektor ds. wymiaru podatków i opłat

126

Rychlik Ilona

883 319 272  służb.

12

podatki@gminadrawsko.pl

Inspektor ds. księgowości podatkowej

Kujawska Beata

 

beata.kujawska@gminadrawsko.pl

(67)
2644294

Inspektor ds. kasy, rozliczeń majątku gminy i księgowości budżetowej

128

Błoch Magdalena

wz. Biniak Joanna

 

14

magdalena.bloch@gminadrawsko.pl

(67)
2644291

Podinspektor ds. księgowości przedszkoli, bibliotek

124

Drost Magdalena

 

17

magdalena.drost@gminadrawsko.pl

(67)
2644290

Inspektor ds. księgowości budżetowej jednostek oświaty
i podatku VAT

125

Banaś Danuta

 

danuta.banas@gminadrawsko.pl

(67)
2569065

Z-ca Skarbnika

121

Wyrwa Bogumiła

 

bogumila.wyrwa@gminadrawsko.pl

(67)
2644288

Inspektor ds. księgowości budżetowej/ Pełnomocnik. ds. profilaktyki

122

Kowalska Zuzanna

534119450  służb.

zuzanna.kowalska@gminadrawsko.pl

(67)
2644289

Inspektor ds. księgowości budżetowej

123

Wojtas Joanna

 

joanna.wojtas@gminadrawsko.pl

(67)
2644297

Kierownik Referatu Technicznego

150

Bielawski Dariusz

602 580 286  służb.

19

komunalka@gminadrawsko.pl

(67)
2644390

Inspektor ds. gospodarki mieszkaniowej
i administracji urzędu

151

Tomkowiak Agata

 

agata.tomkowiak@gminadrawsko.pl

(67)
2644391

Inspektor ds. ochrony środowiska

152

Grzybowska Anna

694 354 478  służb.

fundusze@gminadrawsko.pl

(67)
2644281

Inspektor ds. ochrony środowiska

153

Marks Kinga

wz. Czarnkowska Dominika

 

 

kinga.mumot@gminadrawsko.pl

(67)
2569055

Kierownik USC, ewidencja ludności, dowody osobiste

140

Wrzyszcz Agnieszka

728 922 514  służb.

20

agnieszka.wrzyszcz@gminadrawsko.pl

Inspektor ds. ewidencji ludności, dowodów osobistych i USC

Buśko Angela

 

usc@gminadrawsko.pl


DRUGIE PIĘTRO

nr tel.

stanowisko

wew.

pracownik

tel. kom.

nr biura

e-mail

(67)
2569001

Kierownik Referatu Kadr Płac i Oświaty

160

Dolna Monika

 

21

kadry@gminadrawsko.pl

(67)
2644299

Inspektor ds. kadr jednostek oświatowych

161

Kowalczyk Marta

 

22

marta.kowalczyk@gminadrawsko.pl

(67)
2644298

Inspektor ds. płac

162

Siewiera Maria

 

23

maria.siewiera@gminadrawsko.pl

(67)
2644280

Inspektor ds. płac

164

Pfajfer Grażyna

 

24

grazyna.pfajfer@gminadrawsko.pl

(67)
2644279

Inspektor ds. kadr
i ubezpieczeń społecznych

163

Bednarz Aneta

 

aneta.bednarz@gminadrawsko.pl

 

 



Wyświetleń strony: 15674
Data wytworzenia: 02-01-2013, 22:06:43 przez Sylwia Marek
Opublikowano: 02-01-2013, 22:07:19 przez Sylwia Marek
Ostatnia modyfikacja: 16-05-2024, 12:51:02 przez Sylwia Marek

Drukuj | Powiadom znajomego