UCHWAŁA Nr 2
GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ
z dnia 6 listopada 2010 r.
w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych
Na podstawie art. 18 ust. 5 Ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2010 r. Nr 176, poz. 1190 – tekst jednolity) oraz art. 6 ust. 2 Ustawy z dnia 20 czerwca 2002 r. o bezpośrednim wyborze wójta, burmistrza i prezydenta miasta (Dz. U. z 2010 r. Nr 176, poz. 1191 – tekst jednolity), Gminna Komisja Wyborcza uchwala co następuje:
§ 1
Powołuje się obwodowe komisje wyborcze w celu przeprowadzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów, prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 r.
§ 2
Do składu obwodowych komisji wyborczych powołuje się:
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 |
Siedziba: Drawsko |
L.P. |
Nazwisko i imię |
Podmiot zgłaszający |
1. |
Krystek Danuta |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Lum Wioleta |
Komitet Wyborczy Zrównoważony Rozwój Gminy Drawsko |
3. |
Rychlik Przemysław |
Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej |
4. |
Malisz Anna |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
5. |
Babiak Maria |
Komitet Wyborczy Wyborów „Samorządni” |
6. |
Drózd Mirosława |
Komitet Wyborczy Wyborów Wspólnota Powiatowa |
7. |
Wojciechowski Adam |
Komitet Wyborczy Wyborów Samorządowa Wielkopolska |
8. |
Drost Magdalena |
przedstawiciel Wójta - art. 16 ust. 1 |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 |
Siedziba: Drawski Młyn |
L.P. |
Nazwisko i imię |
Podmiot zgłaszający |
1. |
Lejman Katarzyna |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Chorzewska Joanna |
Komitet Wyborczy Zrównoważony Rozwój Gminy Drawsko |
3. |
Krata Halina |
Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej |
4 |
Kowalczyk Marta |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
5. |
Pawlak Marta |
Komitet Wyborczy Wyborów „Samorządni” |
6. |
Milcarz Leszek |
Komitet Wyborczy Wyborów Wspólnota Powiatowa |
7. |
Mazur Magdalena |
Komitet Wyborczy Wyborów Samorządowa Wielkopolska |
8. |
Mądrawska Halina |
przedstawiciel Wójta - art. 16 ust. 1 |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 |
Siedziba: Piłka |
L.P. |
Nazwisko i imię |
Podmiot zgłaszający |
1. |
Drzewiecka Marzena |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Kostek-Koza Danuta |
Komitet Wyborczy Zrównoważony Rozwój Gminy Drawsko |
3. |
Sikora Gabriela |
Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej |
4. |
Osek Karolina |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
5. |
Bojko Agnieszka |
Komitet Wyborczy Wyborów „Samorządni” |
6. |
Bednarz Krystyna |
Komitet Wyborczy Wyborów Wspólnota Powiatowa |
7. |
Garstka Stanisław |
Komitet Wyborczy Wyborów Samorządowa Wielkopolska |
8. |
Gapska Beata |
przedstawiciel Wójta - art. 16 ust. 1 |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 |
Siedziba: Pęckowo |
L.P. |
Nazwisko i imię |
Podmiot zgłaszający |
1. |
Czerwiński Filip |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Pfajfer Agnieszka |
Komitet Wyborczy Zrównoważony Rozwój Gminy Drawsko |
3. |
Kubiś Piotr |
Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej |
4. |
Roszak Jolanta |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
5. |
Kubiś Lidia |
Komitet Wyborczy Wyborów „Samorządni” |
6. |
Bartkowiak Zdzisława |
Komitet Wyborczy Wyborów Wspólnota Powiatowa |
7. |
Kubiś Małgorzata |
Komitet Wyborczy Wyborów Samorządowa Wielkopolska |
8. |
Śmierzchalska Małgorzata |
przedstawiciel Wójta - art. 16 ust. 1 |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 |
Siedziba: Chełst |
L.P. |
Nazwisko i imię |
Podmiot zgłaszający |
1. |
Galos Małgorzata |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
2. |
Mikołajczyk Michał |
Komitet Wyborczy Zrównoważony Rozwój Gminy Drawsko |
3. |
Łągwa Elwira |
Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej |
4. |
Rychlik Halina |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe |
5. |
Pankowska Małgorzata |
Komitet Wyborczy Wyborów „Samorządni” |
6. |
Adamik Adriana |
Komitet Wyborczy Wyborów Wspólnota Powiatowa |
7. |
Graj Radosław |
Komitet Wyborczy Wyborów Samorządowa Wielkopolska |
8. |
Kubiś Teresa |
przedstawiciel Wójta - art. 16 ust. 1 |
§ 3
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Władysława Kosecka
Przewodnicząca
Gminnej Komisji Wyborczej |