Urząd Gminy Drawsko

biuletyn informacji publicznej

64-733 Drawsko, ul. Powstańców Wlkp. 121

www.bip.gov.pl
A A A Wielkość tekstu
Kontrast

Składy obwodowych komisji wyborczych


Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Drawsku

z dnia 24 październik 2014r.

o powołaniu Obwodowych Komisji Wyborczych

do przeprowadzenia wyborów  do rady gminy, rady powiatu, sejmiku województwa  oraz wyborów wójta w dniu 16 listopad 2014r.

Na podstawie art. 182 §1 ust. 2 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. Kodeks wyborczy ( Dz. U. nr 21, poz. 112 ze zm.) powołuje się Obwodowe Komisje Wyborcze w następujących składach:

§ 1 Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 w Drawsku:

1.       Mirosława Drózd -Przewodniczący Obwodowej Komisji Wyborczej

2.       Sylwia Marek -Zastępca Przewodniczącego Obwodowej Komisji Wyborczej

3.       Katarzyna Lejman

4.       Grażyna Helak

5.       Piotr Piasek

6.       Jan Studniarek  

7.       Ryszard Ociepa

8.       Joanna Chorzewska

9.       Agnieszka Pertek

§ 2 Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 w Drawskim Młynie:

1.       Marta Kowalczyk -Przewodniczący Obwodowej Komisji Wyborczej

2.       Halina Krata -Zastępca Przewodniczącego Obwodowej Komisji Wyborczej

3.       Leszek Milcarz

4.       Małgorzata Piątek

5.       Małgorzata Kucharczyk

6.       Zbigniew Łuczak

7.       Katarzyna Pankowska-Czerwińska

8.       Irena Dobska

9.       Michał Augustyński

§ 3 Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 w Piłce:

1.       Agnieszka Bojko -Przewodniczący Obwodowe j Komisji Wyborczej

2.       Gabriela Sikora -Zastępca Przewodniczącego Obwodowej Komisji Wyborczej

3.       Szymon Dur

4.       Anna Pankowska

5.       Daria Spławska

6.       Franciszek Studniarek

7.       Andrzej Mróz

8.       Mariola Jęśko

9.       Maria Bojko

 

§ 4 Obwodowa Komisja Wyborcza   nr 4 w Pęckowie:

1.       Grażyna Pfajfer -Przewodniczący Obwodowej Komisji Wyborczej

2.       Ewa Czyżewska -Zastępca Przewodniczącego Obwodowej Komisji Wyborczej

3.       Lucyna Golis

4.       Dominika Biniak

5.       Marzena Kucharczyk

6.       Natalia Mądrawska

7.       Katarzyna Kosecka

8.       Justyna Pankowska

9.       Małgorzata Śmierzchalska

§ 5 Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 w Chełście:

1.       Anna Mazurowska -Przewodniczący Obwodowej Komisji Wyborczej

2.       Halina Rychlik -Zastępca Przewodniczącego Obwodowej Komisji Wyborczej

3.       Anna Zaćmińska

4.       Agata Czerwińska

5.       Elwira Łągwa

6.       Przemysław Giś

7.       Karolina Bartnicka

8.       Karolina Śpiewak

9.       Karolina Tryzna.

 

Przewodniczący

Gminnej Komisji Wyborczej w Drawsku

 

(-)Władysława Kosecka



Wyświetleń strony: 1651
Data wytworzenia: 27-10-2014, 12:09:10 przez Sylwia Marek
Opublikowano: 27-10-2014, 12:09:59 przez Sylwia Marek
Ostatnia modyfikacja: 27-10-2014, 12:41:21 przez Sylwia Marek

Drukuj | Powiadom znajomego