Urząd Gminy Drawsko

biuletyn informacji publicznej

64-733 Drawsko, ul. Powstańców Wlkp. 121

www.bip.gov.pl
A A A Wielkość tekstu
Kontrast

Pomoc publiczna w 2014 r.


Drawsko, dn. 27.05.2015 r.

 

Na podstawie art. 37 ust. 1 pkt. 2 lit. g) ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych ( Dz. U. z 2013 r., poz. 885 ze zm.) Wójt Gminy Drawsko podaje do publicznej wiadomości informację zawierającą wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2014 r.:


Lp.

Nazwisko i imię lub nazwa (firma) podatnika

1.       

Andrzejkowicz Damian

2.       

Antczak Marcin

3.       

Antkowiak Renata

4.       

Banaś Tomasz

5.       

Banaś Wiesław

6.       

Biros Bronisław

7.       

Błoch Marek

8.       

Boch Monika

9.       

Broka Maria

10.   

Brukarczyk Zenon

11.   

Byczyński Jan

12.   

Bździel Ewa

13.   

Chocianowski Marian

14.   

Chołodowicz Andrzej

15.   

Drózd Piotr

16.   

Dura Waldemar

17.   

Dużalski Kazimierz

18.   

Dymek Adam

19.   

Dymek Franciszek

20.   

Dymek Mateusz

21.   

Dymek Sabina

22.   

Dymek Urszula

23.   

Dymek Zdzisław

24.   

Dymek Zenon

25.   

Frąckowiak Jan

26.   

Fryń Eugeniusz

27.   

Gapski Piotr

28.   

Gapski Wiktor

29.   

Gapski Zbigniew

30.   

Giś Marcin

31.   

Giś Mariusz

32.   

Góźdź Marek

33.   

Graj Eugeniusz

34.   

Graś Marek

35.   

Graś Tomasz

36.   

Graś Zbigniew

37.   

Grott Longina

38.   

Gruszewski Henryk

39.   

Grzebyta Marek

40.   

Grzebyta Ryszard

41.   

Grzegorzewski Roman, Cukiernictwo Produkcja-Sprzedaż

42.   

Grzelachowski Piotr

43.   

Grzewka Grzegorz

44.   

Grzewka Marian

45.   

Hałuszko Tomasz

46.   

Helak Dariusz

47.   

Helak Piotr

48.   

Helak Rafał

49.   

Helak Wiesław

50.   

Helak Zbigniew

51.   

Helwich Andrzej

52.   

Helwich Grzegorz

53.   

Helwich Lucyna

54.   

Henka Edward

55.   

Jackowski Stanisław

56.   

Janasek Edyta

57.   

Jaroszewicz Tomasz

58.   

Jerzy Franciszek

59.   

Jerzy Zdzisław

60.   

Juszkiewicz Grzegorz  JGM”

61.   

Kalina Barbara

62.   

Kapłon Mieczysław

63.   

Kintop Piotr

64.   

Kittel Przemysław

65.   

Klejda Patryk

66.   

Klejda Zdzisław

67.   

Klekotta Jadwiga

68.   

Kolasiński Grzegorz

69.   

Komarnicki Bronisław, Stacja Kontroli Pojazdów

70.   

Kowal Czesław

71.   

Koza Kazimierz

72.   

Koza Wacław

73.   

Kozicki Jerzy

74.   

Krępuła Jarosław

75.   

Królik Jarosław

76.   

Krystek-Leniar Bogusława

77.   

Kubiak Stanisław

78.   

Kubiś Hubert

79.   

Kubiś Krzysztof

80.   

Kubiś Marian

81.   

Lemieszka Andrzej

82.   

Lisewska Leontyna

83.   

Litwin Henryk

84.   

Łodyga Wiesław

85.   

Łopiński Alojzy

86.   

Majdecki Dariusz

87.   

Marek Dominika

88.   

Marut Ewa

89.   

Mazur Franciszek

90.   

Mazur Witold

91.   

Mądrawski Aleksander

92.   

Mądrawski Antoni

93.   

Mądrawski Dawid

94.   

Mądrawski Piotr

95.   

Mądrawski Roman

96.   

Mądrawski Wiktor

97.   

Michałek Dorota

98.   

Michałek Krystyna

99.   

Michałek Zdzisław

100.       

Mikus Stanisław

101.       

Mumot Feliks

102.       

Nawrot Danuta

103.       

Niezborała Dorota

104.       

Niezborała Jarosław

105.       

Niezborała Krzysztof

106.       

Niezborała Piotr

107.       

Pachulska Aurelia

108.       

Pacyna Marian „EL-MAG”

109.       

Piątek Eugeniusz

110.       

Piechowiak Kazimierz

111.       

Prostak Edward

112.       

Ptaszyńska Monika

113.       

Rudzińska Krystyna

114.       

Rybak Leszek

115.       

Sauermann Karolina

116.       

Sauermann Krzysztof

117.       

Sekuterska Irena

118.       

Sekuterski Grzegorz

119.       

Sekuterski Jan

120.       

Sekuterski Józef

121.       

Siewiera Andrzej

122.       

Siewiera Maria

123.       

Sikora Teresa

124.       

Soboń Adam, Zakład Handlowo-Usługowy „ALBATROS” Blacharstwo Samochodowe

125.       

Sołtysiak Emilia

126.       

Srech Wiesław

127.       

Sroka Józef

128.       

Staszek Czesław

129.       

Stefanek Sebastian

130.       

Stodółka Barbara

131.       

Szmyd Piotr

132.       

Szóstak Witold

133.       

Szwak Marian

134.       

Szydełko Edward

135.       

Szydełko Grzegorz

136.       

Ślusarczyk Grzegorz

137.       

Tomkowiak Kazimiera

138.       

Tymek Jerzy

139.       

Urban Mirosław

140.       

Wargin Barbara

141.       

Wojtas Hubert

142.       

Wojtkowiak Czesław

143.       

Wyrwa Zbigniew

144.       

Wysocka Henryka

145.       

Zaćmińska Danuta

146.       

Zakład Usługowo-Handlowy „AUTOS” BAJ Sp.J.

147.       

Zasuwik Jan Zakład Stolarski

148.       

Zielony Krzysztof

149.       

Zurman Marian

150.       

Zydor Jerzy

151.       

Zydor Mateusz


 

WÓJT

Mgr. Marek Tchórzka



Wyświetleń strony: 1560
Data wytworzenia: 28-05-2015, 12:45:17 przez Sylwia Marek
Opublikowano: 28-05-2015, 12:46:49 przez Sylwia Marek

Drukuj | Powiadom znajomego