Urząd Gminy Drawsko

biuletyn informacji publicznej

64-733 Drawsko, ul. Powstańców Wlkp. 121

www.bip.gov.pl
A A A Wielkość tekstu
Kontrast

Pomoc publiczna 2015


Drawsko, dn. 18.05.2016 r.

 

Na podstawie art. 37 ust. 1 pkt. 2 lit. g) ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych ( Dz. U. z 2013 r., poz. 885 ze zm.) Wójt Gminy Drawsko podaje do publicznej wiadomości informację zawierającą wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2015 r.:


Lp.

Nazwisko i imię lub nazwa (firma) podatnika

1.       

Andrukonis Bartłomiej P.H.”BETA”

2.       

Andrzejkowicz Damian

3.       

Antczak Marcin

4.       

Antkowiak Renata

5.       

Banaś Tomasz

6.       

Banaś Wiesław

7.       

Biros Bronisław

8.       

Błoch Marek

9.       

Boch Monika

10.   

Broka Maria

11.   

Brukarczyk Zenon

12.   

Byczyński Jan

13.   

Bździel Ewa

14.   

Chocianowski Marian

15.   

Czarnkowski Artur, P.H.U.”ARMOR” Sklep-Serwis

16.   

Czarnkowski Jan, P.H.U.”CZAR”

17.   

Drózd Piotr

18.   

Dura Waldemar

19.   

Dymek Adam

20.   

Dymek Franciszek

21.   

Dymek Mateusz

22.   

Dymek Mateusz Artur

23.   

Dymek Sabina

24.   

Dymek Urszula

25.   

Dymek Zenon

26.   

„FRANKPOL”Mechanika Pojazdowa Auto Handel, Usługi Transportowe

27.   

Frąckowiak Jan

28.   

Gapski Piotr

29.   

Gapski Wiktor

30.   

Gapski Zbigniew

31.   

Giś Marcin

32.   

Giś Mariusz

33.   

Góźdź Marek

34.   

Graś Marek

35.   

Graś Tomasz

36.   

Graś Zbigniew

37.   

Grott Andrzej

38.   

Gruszewski Henryk

39.   

Grzebyta Marek

40.   

Grzebyta Ryszard

41.   

Grzelachowski Piotr

42.   

Grzewka Grzegorz

43.   

Grzewka Marian

44.   

Hałuszko Tomasz

45.   

Helak Dariusz

46.   

Helak Piotr

47.   

Helak Rafał

48.   

Helak Wiesław

49.   

Helak Zbigniew

50.   

Helwich Andrzej

51.   

Helwich Grzegorz

52.   

Henka Edward

53.   

Jackowski Adrian

54.   

Jackowski Stanisław

55.   

Janasek Edyta

56.   

Jerzy Franciszek

57.   

Juszkiewicz Grzegorz „JGM”

58.   

Kaczmarek Franciszek

59.   

Kalina Barbara

60.   

Kapłon Mieczysław

61.   

Kintop Piotr

62.   

Kittel Przemysław

63.   

Klejda Zdzisław

64.   

Klekotta Jadwiga

65.   

Kolasiński Grzegorz

66.   

Kowal Czesław

67.   

Kowal Sebastian

68.   

Koza Henryk

69.   

Koza Wacław

70.   

Kozicki Jerzy

71.   

Krępuła Jarosław

72.   

Królik Jarosław

73.   

Krystek-Leniar Bogusława

74.   

Kubiak Stanisław

75.   

Kubiś Hubert

76.   

Kubiś Krzysztof

77.   

Kubiś Marian

78.   

Litwin Henryk

79.   

Ludwików Karol, Przedsiębiorstwo Budowlane „LUDWIKÓW”

80.   

Łodyga Wiesław

81.   

Łopiński Alojzy

82.   

Majdecki Dariusz

83.   

Majzlik Irena, Salon Fryzjerski „STYL”

84.   

Marek Dominika

85.   

Marut Ewa

86.   

Mazur Franciszek

87.   

Mazur Witold

88.   

Mądrawski Aleksander

89.   

Mądrawski Antoni

90.   

Mądrawski Bartosz

91.   

Mądrawski Dawid

92.   

Mądrawski Piotr

93.   

Mądrawski Roman

94.   

Mądrawski Wiktor

95.   

Michałek Dorota

96.   

Michałek Krystyna

97.   

Michałek Paweł

98.   

Mielnik Karolina

99.   

Mikus Stanisław

100.       

Mumot Feliks

101.       

Mumot Kamila

102.       

Nawrot Danuta

103.       

Niezborała Jarosław

104.       

Niezborała Krzysztof

105.       

Niezborała Piotr

106.       

Noji Leon

107.       

Odor Kamil

108.       

Odor Marzanna Janusz

109.       

Pachulska Aurelia

110.       

Piątek Eugeniusz

111.       

Prostak Edward

112.       

Ptaszyńska Monika

113.       

Rudzińska Agata „AGAPOL”

114.       

Rudziński Dawid

115.       

Rybak Leszek

116.       

Sauermann Karolina

117.       

Sauermann Justyna Krzysztof

118.       

Sekuterska Irena

119.       

Sekuterski Grzegorz

120.       

Sekuterski Józef

121.       

Sekuterski Tomasz

122.       

Siewiera Andrzej

123.       

Siewiera Maria

124.       

Soboń Adam „ALBATROS”

125.       

Sołtysiak Emilia

126.       

Srech Wiesław

127.       

Sroka Józef

128.       

Staszek Czesław

129.       

Stefanek Sebastian

130.       

Szmyd Piotr

131.       

Szóstak Witold

132.       

Szwak Marian

133.       

Szydełko Edward

134.       

Szydełko Grzegorz

135.       

Szymański Jerzy

136.       

Ślusarczyk Ewa Grzegorz

137.       

Tomkowiak Kazimiera

138.       

Tymek Jerzy

139.       

Urban Mirosław

140.       

Wargin Barbara

141.       

Wojtas Hubert

142.       

Wojtkowiak Czesław

143.       

Wyrwa Zbigniew

144.       

Wysocka Henryka

145.       

Zaćmińska Danuta

146.       

Zakład Usługowo-Handlowy „AUTOS” BAJ

147.       

Zurman Marian

148.       

Zydor Jerzy

149.       

Zydor Mateusz


 

WÓJT

mgr. Marek Tchórzka



Wyświetleń strony: 907
Data wytworzenia: 30-05-2016, 09:24:40 przez Sylwia Marek
Opublikowano: 30-05-2016, 09:25:47 przez Sylwia Marek

Drukuj | Powiadom znajomego